Головна » Статті » Нормативні документи для А/сервісу

Перелік документів щодо переобладнання КТЗ для роботи на газовому паливі

Додаток 2

Перелік

документів, які необхідно надати для отримання Замовником «Свідоцтва про погодження конструкції ТЗ і відповідність вимогам безпеки дорожнього руху» щодо переобладнання КТЗ для роботи на газовому паливі

 

1 Копія Дозволу на початок виконання роботи підвищеної небезпеки та експлуатацію об`єкта, наданий територіальним управлінням Держпромгірнагляду, про відповідність підприємства чинним вимогам стосовно умов та охорони праці при переобладнанні КТЗ для роботи на стисненому природному газі (СПГ), або (і) зрідженому нафтовому газі (ЗНГ).

2 «Перелік засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), що перебувають в експлуатації і підлягають повірці» (передбачений Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» в редакції від 15.06.2004 року № 1765-IV (1765-15) та наказом Держспоживстндарта України від 15.09.2005 № 262), погоджений з територіальним органом Держспоживстандарту України.

ЗВТ повинні бути повірені та/або атестовані у відповідності з вимогами Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Примітка. Перелік ЗВТ та спеціального обладнання та устаткування, необхідного для переобладнання КТЗ для роботи на газовому паливі, для ремонту та обслуговування газової апаратури КТЗ принаймні повинен включати: прилади для перевірки герметичності газобалонного обладнання (течешукач горючих газів); газоаналізатор відпрацьованих газів, що відповідає вимогам ДСТУ 4277; димомір, що відповідає вимогам ДСТУ 4276 (для підприємств які планують переобладнувати КТЗ для роботи за газодизельним циклом); прилади для налагодження і регулювання газової апаратури з мікропроцесорним керуванням паливоподачі; штангенциркуль; лінійку металеву 500 мм; ключ динамометричний; повітряний компресор (для ЗНГ – 1,6 МПа, для СПГ – 20 МПа).

3 План виробничого (их) приміщення (нь), де виконують роботи з переобладнання КТЗ для роботи на газовому паливі та роботи з ремонту та обслуговування газової апаратури КТЗ. На плані мають бути зазначені адреса та розміщення спеціального обладнання і устаткування.

4 Дані про персонал, який пройшов підготовку та навчання щодо особливостей конструкції, переобладнання, ремонту та обслуговування газової апаратури КТЗ (копії посвідчень).

5 Технічна документація на переобладнання: КТЗ відповідних моделей із застосуванням відповідного газобалонного обладнання (чинні технічні умови, інструкції з переобладнання та експлуатації тощо).

6 Перелік газобалонного обладнання, яке будуть застосовувати під час переобладнання КТЗ.

7 Перелік моделей КТЗ, які підприємство планує переобладнувати для роботи на газовому паливі.

8 Робоча документація:

-    журнал реєстрації договорів та актів виконаних робіт щодо переобладнання КТЗ для роботи на газових паливах;

-    журнал реєстрації актів приймання-передачі КТЗ за формою, наведеною в додатках № 7 або № 8 до «Правил державної реєстрації та обліку автомобілів…», затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1388 від 17.09.98р. із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМ № 1276 від 18.08.2000 р.

-    журнал реєстрації завірених копій Свідоцтв та сторінок обов’язкового додатка до Свідоцтва, де зазначена відповідна модель КТЗ газобалонного обладнання та вимоги до її переобладнання (або копії висновку науково-технічної експертизи);

-    журнал реєстрації рекламацій (претензій) на надані послуги.

9 Договір на проведення перевірки (визначення екологічних показників), якщо це планують виконувати у сторонній організації.

10 Договір на проведення перевірки герметичності ГБО КТЗ, якщо це плануються виконувати сторонньою організацією.


 

Продовження додатку 2

 

ПРАВИЛА

використання номерних бланків

«Свідоцтва про погодження конструкції транспортного засобу і відповідність вимогам безпеки дорожнього руху»

 

1 Номери бланків «Свідоцтва про погодження конструкції транспортного засобу і відповідність вимогам безпеки дорожнього руху» (далі-Свідоцтво), марка, модель та ідентифікаційні ознаки КТЗ, сторінка обов’язкового додатка (або № висновку науково-технічної експертизи), дата надання Свідоцтва повинні фіксуватися підприємством - Замовником у відповідному реєстраційному журналі (таблиця 1) підприємства, що надає ці Свідоцтва власникам переобладнаних КТЗ.

2 Зіпсовані бланки не обмінюються на нові, а зберігаються у підприємства-Замовника протягом терміна дії Свідоцтва, про що робиться запис у реєстраційному журналі в колонці примітка.

3 Невикористані бланки для видання Свідоцтв, після закінчення терміну їх дії, ДП «ДержавтотрансНДІпроект» назад не приймаються.

4. На зворотному боці бланка для видання Свідоцтва ксерокопіюється сторінка обов’язкового додатку до Свідоцтва і завіряється печаткою підприємства. Зворотній бік бланку для видання Свідоцтва залишається чистою у разі переобладнання КТЗ згідно з вимогами висновку науково-технічної експертизи.

5. Для отримання чергової кількості бланків для видання Свідоцтв подається нова заявка, до якої для звітності про використані бланки долучаються копії заповнених сторінок журналу реєстрації.

 

Категорія: Нормативні документи для А/сервісу | Додав: vector (11.12.2008)
Переглядів: 1804
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]